ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13914399
*
nr 1391 4399
Spegel
183x62cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 april 2021
kl 20:56:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/4 21:04:41
1
700 kr
19/4 10:09:34
2
600 kr
19/4 10:09:34
1
700 kr (Budbetjänt)
19/4 20:39:51
3
800 kr
19/4 20:46:10
4
900 kr
19/4 20:47:20
3
1.000 kr
19/4 20:48:09
4
1.100 kr
19/4 20:48:44
3
1.200 kr
19/4 20:49:56
5
1.500 kr
19/4 20:50:04
3
1.500 kr
19/4 20:50:04
5
1.500 kr (Budbetjänt)
19/4 20:51:21
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1391 4399
Spegel
183x62cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 april 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/4 21:04:41 | 1 | 700 kr |
19/4 10:09:34 | 2 | 600 kr |
19/4 10:09:34 | 1 | 700 kr (Budbetjänt) |
19/4 20:39:51 | 3 | 800 kr |
19/4 20:46:10 | 4 | 900 kr |
19/4 20:47:20 | 3 | 1.000 kr |
19/4 20:48:09 | 4 | 1.100 kr |
19/4 20:48:44 | 3 | 1.200 kr |
19/4 20:49:56 | 5 | 1.500 kr |
19/4 20:50:04 | 3 | 1.500 kr |
19/4 20:50:04 | 5 | 1.500 kr (Budbetjänt) |
19/4 20:51:21 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:05 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:27